שמרית שולמן יכולה לצייר ממש כל דבר באופן ריאליסטי וחי לפי תמונה. תוכלו לעיין בקטגוריות השונות ולצפות בגלריות הציורים בנושאים שונים, בצבעי שמן או בעפרונות צבעוניים.

ציור כלבים

ציור כלבים

שמרית שולמן מומחית בציור כלבים בסגנון ריאליסטי וחי. הכלב האהוב שלך ממש ידבר אליך מתוך הציור. ציור כלב בהזמנה אישית לפי תמונה, בדיוק מיירבי, הקפדה על פרטים עד שיערת הפרווה האחרונה. ניתן לבחור ציור כלבים בהזמנה בעפרונות צבעוניים על נייר או צבעי שמן על קנווס במבחר גדלים. תוכלו לעיין בגלריה כאן למטה כדי לראות איך נראה כל סוג.

לצפייה בגלרייה
ציור פורטרט סבא/סבתא

ציור פורטרט סבא/סבתא

ציור פורטרט ריאליסטי של אדם אהוב, שנראה "מדבר" מתוך הציור, הוא דרך מדהימה לשמר זכרון. אם לעצמך, או כמתנה לאדם יקר. שמרית תבחר יחד איתך את התמונה המתאימה ביותר לציור ותדייק עד שהמבע המדוייק בעיניים, תנוחת הגוף והאופי של הדמות תבוא ליידי ביטוי בצורה הטובה ביותר בציור, כך שמהתבוננות בציור יהיה ניתן להרגיש את ההוויה שלה. ניתן לבחור ציור בהזמנה בעפרונות צבעוניים על נייר או צבעי שמן על קנווס במבחר גדלים. תוכלו לעיין בגלריה כאן למטה כדי לראות איך נראה כל סוג.

לצפייה בגלרייה
ציור פורטרט אישי/זוגי

ציור פורטרט אישי/זוגי

הזמנת פורטרט אישי או זוגי, אם לעצמכם או כמתנה לאנשים שאתם אוהבים במיוחד, היא דרך מקורית להביע את אהבתכם. לקוחות מזמינים ציור דיוקן כמתנה ליום הולדת לבן/בת הזוג, יום נישואין, ואפילו מתנה לבוס או חבר לעבודה לרגל סיום תפקיד. שמרית שמה לעצמה למטרה להגיע לדיוק מירבי בתווי הפנים של הדמות, המבט בעיניים, תנוחת הגוף. היא מגיעה לפרטי פרטים של טקסטורות בדים, שיער, עור עד הפרט האחרון. ניתן לבחור ציור בהזמנה בעפרונות צבעוניים על נייר או צבעי שמן על קנווס במבחר גדלים. תוכלו לעיין בגלריה כאן למטה כדי לראות

לצפייה בגלרייה
ציור פורטרט משפחתי

ציור פורטרט משפחתי

מה יותר משמח מלקבל מתנה מקורית ואישית של המשפחה שלך, שמראה שמישהו חשב עליך, תכנן והזמין עבורך ציור בעבודת יד בטכניקה קלאסית ממש כמו פעם? וכן, אפשר גם להזמין ציור פורטרט משפחתי לעצמך, לעיצוב הסלון או פינה חמודה בבית. תרצו לשמח סבא וסבתא בחג או ביום הולדת - אין כמו ציור מתנה מהילדים של כל הנכדים יחד, וכן, אפשר לאחד כמה תמונות נפרדות לכדי ציור אחד! ניתן לבחור ציור משפחתי בהזמנה בעפרונות צבעוניים על נייר או צבעי שמן על קנווס במבחר גדלים. תוכלו לעיין בגלריה כאן למטה כדי לראות איך נראה כל סוג.

לצפייה בגלרייה
ציור רבנים

ציור רבנים

ציור פורטרט ריאליסטי של רבנים וצדיקים, בצבעי שמן בכל גודל שתבחרו. הציור נעשה בעבודת יד בטכניקה קלאסית והוא נשמר לאורך שנים ועובר דורות. בציור שמרית שולמן מקפידה לדייק במבט, בטקסטורות ובפרטים הקטנים כדי ליצור מראה חי ואמיתי. תוכלו לעיין בתמונות בגלריה ולצפות בדוגמאות.

לצפייה בגלרייה